Egypt Tunisko Turecko Chorvatsko Itálie Bulharsko Mallorca Dominikánská rep. Djerba Kanárské ostrovy SAE- Dubaj Řecko Maroko

Vodní park ve Faliraki

Vodní park na Rhodosu je největším aquaparkem v Evropě a současně jediným na ostrově. Nachází se v populárním letovisku Faliraki přímo u hlavní silnice, která spojuje Faliraki s městem Rhodos. Díky své poloze je snadno přístupný ze všech pobytových oblastí na ostrově Rhodos.

Vodní park ve Faliraki vám nabídne nekončící zábavu a bohaté vyžití na nejrůznějších atrakcích, jako jsou bazény skluzavky vířivky a tobogány. Park určitě osloví návštěvníky všech věkových kategorií a to především díky vysoké úrovni služeb dokonalému zpracování všech atrakcí.

Otevírací doba

V hlavní sezóně (červen, červenec a srpen) je otevřeno denně od 09:30 do 19:00 hod.
Mimo hlavní sezónu (květen, září a říjen) je otevřeno od 09:30 do 18:00 hod.

Vybavení aquaparku

  • personál zahrnuje i 35 certifikovaných záchranářů
  • velké parkoviště pro návštěvníky zdarma
  • toalety, sprchy a převlékárny
  • telefonní automaty
  • uzamykatelné skříňky
  • dětské plovací vesty (zdarma)

Vstupné

Pro rok 2008 je vstupné pro dospělou osobu 20EUR, dítě od 3 do 12-ti let platí 15EUR a děti do 3 let mají vstup zdarma.

Autobusové spojení s městem Rhodos je zajištěno přímo aquaparkem a je zdarma. Na odkazu níže najdete i přesný jízdní řád.

Domácí zvířata jsou v parku zakázána.

Internetové stránky vodního parku: http://www.water-park.gr
 

Kompletní nabídku zájezdů a další doplňující informace z letoviska Rhodos najdete i na webových stránkách naší agentury myway.cz. Zde najdete i velké množství doplňujících informací, všeobecné obchodní podmínky, možnost sjednat si cestovní pojištění, případně zajistit pohodlné parkování na letišti. V neposlední řadě zde najdete i denně aktualizovanou nabídku zájezdů do celého světa včetně nabídky dovolené last minute.

Kontaktujte nás... 777 080 000 530 334 958 info@myway.cz