Egypt Tunisko Turecko Chorvatsko Itálie Bulharsko Mallorca Dominikánská rep. Djerba Kanárské ostrovy SAE- Dubaj Řecko Maroko

Řecký večer

Jednou z možností, jak poznat místní kulturu a místní zvyky je strávit tzv. Řecký večer (řecká noc). Jedná se o příjemné večerní posezení s večeří, vínem a místním folklórem. Večer je provázený vystoupením nějaké taneční skupiny, která předvádí v dobových krojích tance, charakteristické pro řeckou kulturu. Vše je doprovázené živou hudbou a zpěvem. Celý večer je pojatý spíše jako nějaká show a tak není o zábavu nouze. Během večera budete mít příležitost si i sami zatancovat a vyzkoušet tak pod vedením místní tance.

Celý tento večer jde pořídit jako fakultativní výlet od místního delegáta z cestovní kanceláře a jeho návštěva rozhodně stojí za to. Večery většinou probíhají v nějaké z horských vesniček, kam Vás pohodlně dopraví autobus a jsou doprovázeny překrásným západem slunce. Celý večer trvá asi čtyři hodiny od 19:00 do 23:00 hod. Večeře jsou servírované o několika chodech a zahrnují typickou řeckou kuchyni. Konzumace bílého a červeného vína je zde neomezená.

 

Kompletní nabídku zájezdů a další doplňující informace z letoviska Rhodos najdete i na webových stránkách naší agentury myway.cz. Zde najdete i velké množství doplňujících informací, všeobecné obchodní podmínky, možnost sjednat si cestovní pojištění, případně zajistit pohodlné parkování na letišti. V neposlední řadě zde najdete i denně aktualizovanou nabídku zájezdů do celého světa včetně nabídky dovolené last minute.

Kontaktujte nás... 777 080 000 530 334 958 info@myway.cz