Egypt Tunisko Turecko Chorvatsko Itálie Bulharsko Mallorca Dominikánská rep. Djerba Kanárské ostrovy SAE- Dubaj Řecko Maroko

Potápění na Rhodosu

Na Rhodosu operuje několik potápěčských center a nabídka služeb je docela široká. Pokud se tedy chcete na Rhodosu potápět, máte hned několik možností. Jednou je informovat se přímo na recepci vašeho hotelu, případně u delegáta, který má většinou přehled nebo je schopen to alespoň zjistit. Některá potápěčská centra mají pobočky přímo ve větších hotelových resortech nebo se v nich nachází alespoň nástěnka a propagační materiály.

Další možností je navštívit přístaviště ve městě Rhodos, kde kotví většina potápěčských lodí. Ideální je navštívit přístaviště až v pozdních odpoledních hodinách, kdy už jsou všechny lodě zpět v přístavišti a mají před lodí rozložený informační stolek. Ceny a služby jsou ve všech divecentrech většinou velmi podobné, stejně tak i nabídka dostupných lokalit.

Standardní boattrip se dvěma ponory a lehkým obědem vás výjde asi na 50 EUR s vlastní vybavením. Cena zahrnuje láhev se vzduchem (případně Nitrox) a závaží. Zapůjčení kompletní potápěčské výbavy bývá za příplatek. Lodě obvykle odplouvají mezi 09:00 a 10:00 hod a návrat bývá kolem 17:00 hod.

Potápěčské základny na Rhodosu

Výběr divecenter je spíš orientační, na jejich stránkách můžete zjistit aktuální ceny a další bližší informace.

Rhodos Diving Center (Andi Hellas)
Internetové stránky : www.rodosdiving.com
Email: info@rodosdiving.com

Scuba Diving Trident School
Internetové stránky : www.tridentdivingschool.com
Email : tridentdivingschool@yahoo.com

Waterhoopers Diving Centre
Internetové stránky : www.waterhoppers.com
Email : info@waterhoppers.com 

Kompletní nabídku zájezdů a další doplňující informace z letoviska Rhodos najdete i na webových stránkách naší agentury myway.cz. Zde najdete i velké množství doplňujících informací, všeobecné obchodní podmínky, možnost sjednat si cestovní pojištění, případně zajistit pohodlné parkování na letišti. V neposlední řadě zde najdete i denně aktualizovanou nabídku zájezdů do celého světa včetně nabídky dovolené last minute.

Kontaktujte nás... 777 080 000 530 334 958 info@myway.cz