Egypt Tunisko Turecko Chorvatsko Itálie Bulharsko Mallorca Dominikánská rep. Djerba Kanárské ostrovy SAE- Dubaj Řecko Maroko

Poloha a mapy ostrova Rhodos

Ostrov Rhodos je nazýván „ostrovem slunce“. Tento mýtus je starý více než 3000 let. Již staří Řekové říkali, že ostrov je zasvěcen bohu slunce Heliovi, který se svým slunečním kočárem denně křižuje oblohu. Ovšem 300 slunečních dnů v roce není to jediné, co dělá čtvrtý největší ostrov Řecka tak atraktivním. Rhodos nabízí mnohem více, vedle dlouhých pláží především hlavní město, v němž historie dýchá na každém kroku, významné vykopávky a půvabné vnitrozemí. Tento ostrov není skromný a drsný, jako většina ostatních ostrovů v Egejském moři. Je zelený, úrodný a voňavý. Hluboká údolí, kvetoucí flóra, pestré horské oblasti a nepřeberné množství kapliček a klášterů, stejně jako taveren.

Mapa ostrova Rhodos

Podrobnou mapu města Rhodos najdete zde.


Aktuální nabídku zájezdů do všech dalších destinací, které Řecko nabízí, najdete na našich firemních stránkách myway.cz. Z dalších letovisek doporučujeme zejména Kalymnos , Magnesia - Volos nebo Olympská riviéra.

Kontaktujte nás... 777 080 000 530 334 958 info@myway.cz