Egypt Tunisko Turecko Chorvatsko Itálie Bulharsko Mallorca Dominikánská rep. Djerba Kanárské ostrovy SAE- Dubaj Řecko Maroko

Kontakty

Tento portál provozuje Cestovní agentura MYWAY.CZ s.r.o., která působí na trhu internetových prodejců zájezdů od roku 2006, kdy spustila svoje první internetové stránky s nabídkou zájezdů. V dnešní době již provozujeme více než 30 webů zaměřených na populární turistické destinace, kde se snažíme nabídnou klientům maximální možné informace o jejich dovolené. Sami hodně cestujeme a na svých stránkách tak nabízíme i vlastní objektivní názory a poznatky z jednotlivých letovisek a hotelů. Naší snahou je klienta maximálně informovat a poskytnou kompletní služby při výběru dovolené.

V naší přehledné nabídce najdete pouze zájezdy od kvalitních českých touroperátorů. Veškeré námi nabízené zájezdy jsou pouze od řádně pojištěných cestovních kanceláří. Sami si tak vybíráme, kterou cestovní kancelář do naší nabídky zařadit a naopak, kterou z nabídky vyřadit.

Pokud budete mít k výběru zájezdu jakékoliv dotazy, případně budete potřebovat poradit, můžete se bez obav obrátit na naše kvalifikované pracovníky, kteří vám s výběrem ochotně poradí.

Provozovatel

ŽLCestovní agentura MYWAY.CZ s.r.o.

Gorkého 38
602 00 Brno
IČ 28271866, DIČ CZ28271866

firma je zapsaná v obchodním rejstříku,
vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 57734

Bankovní spojení: Raiffeisen BANK, čbú 333 446 / 5500

 

Kontakty

MapkaProvozovna CA MYWAY.CZ
Gorkého 38, 602 00 Brno

Provozní doba: PO – PÁ 09:00 – 17:00 hod.

Tel. 530 334 958
Mob. 777 080 000
Fax: 530 331 629
Skype: myway.cz
Email: info@myway.cz

Často kladené otázky (FAQ):

Jaká je cena zájezdu zakoupeného prostřednictvím MYWAY.CZ ?
Cena zájezdu je stejná, jako cena zájezdu pořádající cestovní kanceláře, včetně zohlednění případných slev a věrnostních bonusů.

Zaplatím nějaké další poplatky za zprostředkování koupě zájezdu?
Ne, žádné další poplatky se neúčtují a cena zůstává stejná, jako při koupi u pořádající cestovní kanceláře.

Jaký je rozdíl mezi cestovní kanceláří a agenturou?
Cestovní agentura není pořadatelem zájezdů, pouze zájezdy nabízí a prodává. Pořadatelem je cestovní kancelář, se kterou má cestovní agentura řádně podepsanou smlouvu o obchodním zastoupení. Výhodou je, že cestovní agentura nabízí zájezdy více cestovních kanceláří, což vám dává možnost srovnání a zvolit si zájezd podle svých představ.

Je cestovní kancelář pojištěna proti úpadku?
Ano, všechny cestovní kanceláře, jejichž zájezdy jsou na stránkách MYWAY.CZ nabízeny, jsou ze zákona pojištěny proti úpadku. Případné pojistky a koncesní listiny jsou k nahlédnutí v přehledu zastoupeních cestovních kanceláří.

Je nutné abych osobně navštívil kancelář a podepsal případnou cestovní smlouvu?
Ne, vše se vyřizuje poštou, telefonicky, elektronickou poštou, případně faxem. Nicméně, vaše návštěva u nás je samozřejmě vítána:-)

Jak lze uhradit cenu zájezdu?
Možností je hned několik a záleží na jen vás, jakou variantu zvolíte. Úhrada je možná převodem na náš účet v Raiffeisen BANK 333446/5500, složením hotovosti přímo na přepážce banky, složenkou na každé poště, případně můžete vybraný zájezd zaplatit hotově u nás v kanceláři. Jako variabilní symbol uveďte vaše rodné číslo. Stejně tak akceptujeme poukázky Flexi Pass nebo Holiday Pass a lze využít i příspěvků od zaměstnavatele.

Jsou všechny nabízené zájezdy skutečně volné?
Bohužel ne. Aktuální stav se v cestovním ruchu mění prakticky minutu od minuty a i přes naši snahu vše maximálně automatizovat a zefektivnit, dochází k situacím, kdy je nabízený zájezd již vyprodán. Naší snahou je ale nabízet pouze zájezdy aktuální a s volnou kapacitou.

Aktualizace dat
CA MYWAY.CZ si vyhrazuje právo na změnu ceny zájezdu podle aktuální nabídky pořádající CK a opravu nepřesností, vzniklých jak automatickým, tak ručním zadávání do systému.

Kompletní nabídku zájezdů a další doplňující informace z letoviska Rhodos najdete i na webových stránkách naší agentury myway.cz. Zde najdete i velké množství doplňujících informací, všeobecné obchodní podmínky, možnost sjednat si cestovní pojištění, případně zajistit pohodlné parkování na letišti. V neposlední řadě zde najdete i denně aktualizovanou nabídku zájezdů do celého světa včetně nabídky dovolené last minute.

Kontaktujte nás... 777 080 000 530 334 958 info@myway.cz