Egypt Tunisko Turecko Chorvatsko Itálie Bulharsko Mallorca Dominikánská rep. Djerba Kanárské ostrovy SAE- Dubaj Řecko Maroko

Kolymbia

Menší, poklidnější turistické letovisko asi 10 min. jízdy jižně od Faliraki, kde najdete hezké písčito-oblázkové pláže s klidným mořem. V centru Kolymbie je možnost zábavy i nakupování. Vhodné pro ty, kteří hledají klidnější dovolenou, dobré zázemí hotelů a příjemné koupání. Kolymbia je ideálním místem k toulkám po členitém pobřeží i k vyjížďkám do vnitrozemí ostrova.

Na východním pobřeží Rhodu, 12 km jižně od Faliraki leží Kolymbia. Centrem střediska je tříkilometrová eukalyptová alej, která vede k oblázkové, oblázkovo–písečné pláži a malému přístavu. Na promenádě jsou taverny, bary a obchody. Kolymbia je místem vhodným pro klidnou dovolenou. Na pláži je nabídka vodních sportů. Transfer z letiště: cca 45 minut.

Kompletní nabídku zájezdů a další doplňující informace z letoviska Rhodos najdete i na webových stránkách naší agentury myway.cz. Zde najdete i velké množství doplňujících informací, všeobecné obchodní podmínky, možnost sjednat si cestovní pojištění, případně zajistit pohodlné parkování na letišti. V neposlední řadě zde najdete i denně aktualizovanou nabídku zájezdů do celého světa včetně nabídky dovolené last minute.

Kontaktujte nás... 777 080 000 530 334 958 info@myway.cz