Egypt Tunisko Turecko Chorvatsko Itálie Bulharsko Mallorca Dominikánská rep. Djerba Kanárské ostrovy SAE- Dubaj Řecko Maroko

Faliraki

Tato původně malá vesnice v posledních letech vyrostla v největší středisko Rhodu pro turisty z celé Evropy. Z města Faliraki se v posledních letech stalo oblíbené a rušné letovisko. V centru naleznete mnoho obchodů, barů a restaurací. Několikakilometrová písčito-oblázková pláž, většinou s pozvolným vstupem do moře, je ideálním působištěm pro vyznavače slunění a vodních sportů.

Ve středisku Faliraki je jeden z největších aquaparků v Řecku (jediný na ostrově), a také lunapark pro děti a mládež. Večer nabízejí bohatou zábavu, četné taverny, bary a diskotéky. Užijte si velkou nabídku a přesvědčte se o příslovečné řecké pohostinnosti. V asi 8 km vzdáleném Afandou se nachází 18-ti jamkové golfové hřiště. Pro nudisty je vyhrazena pláž na jižním okraji letoviska. Transfer autobusem z letiště Rhodos trvá cca 60 minut.

Kompletní nabídku zájezdů a další doplňující informace z letoviska Rhodos najdete i na webových stránkách naší agentury myway.cz. Zde najdete i velké množství doplňujících informací, všeobecné obchodní podmínky, možnost sjednat si cestovní pojištění, případně zajistit pohodlné parkování na letišti. V neposlední řadě zde najdete i denně aktualizovanou nabídku zájezdů do celého světa včetně nabídky dovolené last minute.

Kontaktujte nás... 777 080 000 530 334 958 info@myway.cz