Egypt Tunisko Turecko Chorvatsko Itálie Bulharsko Mallorca Dominikánská rep. Djerba Kanárské ostrovy SAE- Dubaj Řecko Maroko

Afandou

Turistické letovisko se nachází asi 20 km od hlavního města. Centrem letoviska je Platia s kavárnami, bary, tavernami a obchody. Široká písčito-oblázková pláž patří k největším, nejkrásnějším a nejčistším na ostrově. Nedaleko letoviska se nachází 18jamkové golfové hřiště. Pravidelné spojení s městy Rhodos a Lindos zajišťuje místní doprava.

Oblíbená vesnička, vzdálena 20 km od města Rhodos, která neztratila nic ze svého půvabu. Centrem je náměstí s kavárnami, bary, tavernami a obchody. Najdete zde zastávku linkového autobusu a stanoviště taxislužby. Pravidelné spojení linkovým autobusem s městy Rhodos a Faliraki. Za odpočinkem a koupáním se můžete vydat na tamní pláž. V hlavní sezoně spojuje Afandou s hotely výletní vláček.Transfer z letiště: cca 40 minut.

Kompletní nabídku zájezdů a další doplňující informace z letoviska Rhodos najdete i na webových stránkách naší agentury myway.cz. Zde najdete i velké množství doplňujících informací, všeobecné obchodní podmínky, možnost sjednat si cestovní pojištění, případně zajistit pohodlné parkování na letišti. V neposlední řadě zde najdete i denně aktualizovanou nabídku zájezdů do celého světa včetně nabídky dovolené last minute.

Kontaktujte nás... 777 080 000 530 334 958 info@myway.cz